Liberec

Masarykova 28
460 01 Liberec
tel: 482 360 511
fax: -
email: liberec@nidv.cz


old.nidv.cz/liberec

 

Spojení

Spojení MHD: tram 2 zastávka Muzeum nebo Botanická

podrobný popis cesty...

NIDV, pracoviště Liberec se nachází asi v poloviční vzdálenosti mezi budovou Severočeského muzea a ZOO Liberec, které dobře poslouží jako orientační body. Budovu pracoviště Liberec nezaměňujte s budovou CVLK, která je výrazně blíže muzeu.

Autem od Turnova (Praha, Hradec Králové):
Sjezd směr centrum, k výrazné budově Centra Babylon, na světelné křižovatce za pumpou Shell doleva ul. M. Horákové směr Jablonec, na kruhovém objezdu přímo ul. Na Bídě směr Jablonec, na světelné křižovatce u bývalé továrny Textilana (dnes již zbourané, tzn. po pravé straně nebude budova továrny, ale velké rozlehlé prostranství) do levého pruhu, odbočit vlevo vzhůru ul. Jablonecká směr centrum, na další světelné křižovatce doprava směr ZOO ul. Klášterní. Po vyústění do ul. Husova (po pravé straně budova ZŠ) se ihned zařadit do levého pruhu a u budovy ZŠ Husova odbočit vlevo ul. Vítězná. V nejnižším bodě značka STOP (vlevo zrekonstruovaná budova Oblastní galerie Liberec, před sebou budova muzea). Odbočit vpravo podél kolejí MHD směr ZOO. Budova pracoviště Liberec je šestá vila po pravé straně, proti odbočující ulici Škroupova, ve které je možno zaparkovat. Varianta přímého průjezdu centrem (ze zmíněného kruhového objezdu směr centrum na nám. F. X. Šaldy a ul. Husova) je kratší, ale vzhledem k provozu zpravidla časově náročnější.

Autem od Chrastavy (Ústí n.L., Děčín, Česká Lípa):
Na prvním sjezdu směr centrum, Frýdlant na kruhový objezd kolem pumpy Alfa station, směr centrum, pokračovat po hlavní ulici Londýnská, první světelná křižovatka stále po hlavní, kolem pumpy Benzina stále po hlavní, druhá světelná křižovatka stále po hlavní směr centrum, Jablonec. Třetí světelná křižovatka Šaldovo náměstí, po světlech do levého pruhu a pak před hotelem Liberec vlevo směr nemocnice, ZOO (nikoli úhlopříčně směr Jablonec n. N.) ulicí Husova. Kolem nemocnice, po ztrátě přednosti v jízdě u ZŠ se zařadit do levého pruhu a u budovy ZŠ Husova odbočit vlevo ul. Vítězná. V nejnižším bodě značka STOP (vlevo zrekonstruovaná budova Oblastní galerie Liberec, před sebou budova muzea). Odbočit vpravo podél kolejí MHD směr ZOO. Budova pracoviště Liberec je šestá vila po pravé straně proti odbočující ulici Škroupova, ve které je možno zaparkovat.

Autem od Jablonce nad Nisou:
Lhostejno, zda přes Proseč nebo Rýnovice. Na křižovatku ulic Jablonecká a Kunratická (garáže, zastávka tramvaje U Lomu), pokračovat směr centrum, na světelné křižovatce u bývalé továrny Textilana (dnes již zbourané, tzn. po pravé straně nebude budova továrny, ale velké rozlehlé prostranství) odbočit vpravo vzhůru směr centrum, ZOO, na další světelné křižovatce vpravo opět směr ZOO ul. Klášterní. Po vyústění do ul. Husova (po pravé straně budova ZŠ) se ihned zařadit do levého pruhu a u budovy ZŠ Husova odbočit vlevo ul. Vítězná. V nejnižším bodě značka STOP (vlevo zrekonstruovaná budova Oblastní galerie Liberec, před sebou budova muzea). Odbočit vpravo podél kolejí MHD směr ZOO. Budova pracoviště Liberec je šestá vila po pravé straně proti odbočující ulici Škroupova, ve které je možno zaparkovat.

Tramvají od Jablonce:
Terminal MHD ul. Fügnerova, přestoupit na tramvaj č. 2, 3 směr Lidové sady-ZOO (jízdenka 20 Kč, u řidiče 24 Kč, sms jízdenka na číslo 902 06 25 Kč), zastávka "Muzeum" nebo "Botanická zahrada". Budova pracoviště Liberec je žlutá vila asi v polovině mezi oběma zastávkami proti odbočující ulici Škroupova.

Autobusem, vlakem:
Nádraží ČSAD nebo ČD, tramvají MHD č.2, 3 směr Lidové sady-ZOO (jízdenka 20 Kč u řidiče 24 Kč, sms jízdenka na číslo 902 06 25 Kč,), zastávka "Muzeum" nebo "Botanická zahrada". Budova pracoviště Liberec je žlutá vila asi v polovině mezi oběma zastávkami proti odbočující ulici Škroupova.

Adresář pracovníků:

Ing. Jana Otavová
Vedoucí pracoviště, vedoucí Centra podpory
otavova@nidv.cz
482 360 512
775 571 607

Mgr. Stanislav Dvořan
Krajský koordinátor CP projektu SRP
dvoran@nidv.cz

Mgr. Lenka Hanušová
Týmová manažerka projektu SYPO - KA 09 Veřejnost
hanusova@nidv.cz
775 375 214

 

Mgr. Regina Jonášová
Konzultant implemetace APIV
jonasova@nidv.cz
605 824 656

Martin Kačena DiS.
IT pracovník v projektu SYPO
kacena@nidv.cz
482 360 517
+420 775571650

Bc. Petra Karbanová
Metodik pro vzdělávání,
krajský metodik projektu APIV
karbanova@nidv.cz
482 360 511
775 571 651

 

Mgr. Hana Lipenská
Metodik pro vzdělávání, regionální garant CISKOM, krajský koordinátor podpory Děti/žáci - cizinci, asistentka
lipenska@nidv.cz
482 360 511
777 496 056

Mgr. Petr Sádek
Konzultant MAP II v rámci projektu SRP
sadek@nidv.cz
777 050 625

Mgr. Pavla Smolová
Odborný poradce centra podpory, Krajský koordinátor Centra podpory
smolova@nidv.cz
482 360 516
770 106 782

 

PhDr. Iva Šeflová Ph.D.
Koordinátor krajské sítě podpory nadání
seflova@nidv.cz
770 130 512
770 130 512

Mgr. Barbora Vochomůrková
Metodik pro vzdělávání
vochomurkova@nidv.cz
482 360 511
778 741 643