Volná místa

Na těchto stránkách zveřejňujeme nabídku volných pracovních míst pro všechna pracoviště NIDV.

TÝMOVÝ MANAŽER/TÝMOVÁ MANAŽERKA aktivity SPOLUPRÁCE, projekt SYPO, úvazek 0,5 / 05. 01. 2018 /

Požadujeme:

·         Znalost pravidel projektového řízení a schopnost jejich aplikace

·         zkušenosti v řídicí funkci (min. 3 roky) a s vedením projektů (min. 3 roky)

·         min. 2 roky odborné praxe vztahující se k dané činnosti

·         znalost zásad vedení pracovního kolektivu

·         time management

Výhodou:

·         metodika Prince2 nebo IPMA

·         publikační činnost

·         znalost problematiky školství

·         znalost ostatních projektů OP VVV

Hlavní náplň činnosti:

·         Zodpovídá za komplexní řízení dodání produktů klíčové aktivity.

·         Zodpovídá za výběr, sestavení a řízení realizačního týmu klíčové aktivity, vč. spolupráce týmu této klíčové aktivity se všemi subjekty zapojenými do realizace projektu.

·         Zajišťuje řízení klíčové aktivity tak, aby bylo dosaženo dodávky produktů dle stanovených projektových cílů, a to v určeném termínu, rozsahu a v rámci daného rozpočtu.

·         Zodpovídá za jím řízenou klíčovou aktivitu za přípravu podkladů pro tvorbu zpráv o realizaci, zpráv o pokroku projektu a evaluačních zpráv, za jejich správnost a úplnost.

·         Sleduje správnost a naplňování monitorovacích indikátorů v rámci harmonogramu projektu a klíčové aktivity.

·         Spolupracuje při přípravě veřejných zakázek a zodpovídá za jím řízenou klíčovou aktivitu za dodání správných a úplných podkladů pro veřejné zakázky.

·         Vede porady realizačního týmu klíčové aktivity, zodpovídá za tvorbu zápisů z těchto porad.

·         Účastní se externích a interních kontrol projektu, poskytuje podklady projektovému manažerovi nebo zástupci projektového manažera a součinnost kontrolním subjektům.

·         plní úkoly související s výše uvedeným obsahem pracovní náplně, které mu uloží přímý nadřízený.

Nabízíme:

·         pět týdnů dovolené

·         čtyři dny indispozičního volna

·         dobré platové podmínky

·         flexibilní pracovní dobu

·         služební notebook a mobilní telefon

·         příspěvek na stravování

·         pracovní prostředí na prestižní adrese v centru Prahy

·         zázemí stabilní státní organizace

·         intenzivní činnost na významném systémovém vzdělávacím projektu;

·         pracovní smlouvu na zkrácený úvazek (0,5) po dobu realizace projektu  (říjen 2022);

Plat dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění.

Místo výkonu práce: Praha

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 31. 1. 2018 do 12:00 hodin na e-mail pam@nidv.cz . Do předmětu zprávy uvádějte „manažer aktivity Spolupráce IPs  SYPO“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Archiv novinek